wuko ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji gdańsk sopot gdynia rumia reda wejherowo

Wuko Gdańsk

Jeśli szukasz specjalistycznej firmy do czyszczenia kanalizacji metodą ciśnieniową,idealnie trafiłeś jesteśmy niezawodnym partnerem na którego możesz zawsze liczyć.Nasi doświadczeni technicy dysponują specjalistycznym sprzętem i ogromną wiedzą,aby udrożnić nawet najbardziej uporczywe zatory i przywrócić swobodny przepływ ścieków w systemie kanalizacyjnym.

 • Niezawodność – Szybka i terminowa realizacja usług kanalizacyjnych
 • Profesjonalizm – Fachowo rozwiążemy każdy problem 
 • Najlepsze ceny – Gwarantujemy uczciwą wycenę
 • Zaplecze techniczne – Najnowocześniejszy sprzęt do czyszczenia kanalizacji
 • Współpraca  – Zadowolony klient jest dla nas najwyższym priorytetem
ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji w gdańsku

Czyszczenie kanalizacji WUKO

Jesteśmy specjalistami w usuwaniu zatorów w instalacjach kanalizacyjnych wewnętrznych oraz zewnętrznych.Dzięki naszemu zaangażowaniu i nowoczesnemu zapleczu technicznemu (posiadamy duże i małe wuko) jesteśmy w stanie bezproblemowo poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającymi awariami w kanalizacji sanitarnej lub deszczowej.

Czyszczenie ciśnieniowe

Oferujemy kompleksowe czyszczenie sieci kanalizacyjnych domowych i przemysłowych. Korzystamy z mocnego wuko które przy ciśnieniu 200 bar i dużym wydatku wody skutecznie usuwa zatory i osady,zapewniając płynny przepływ ścieków w kanałach.

Studzienki kanalizacyjne

Wykonujemy również płukanie wysokociśnieniowe zapchanych studzienek kanalizacyjnych,szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Kanalizacja deszczowa

Kanały instalacji burzowej należy regularnie czyścić,aby podczas dużych opadów czy roztopów odbierały prawidłowo wodę.Gromadzące się liście piasek i muł mogą zablokować odpływ prowadząc do podmywania budynku i podtopień.

Czyszczenie rur

Wykorzystujemy profesjonalne maszyny wuko do czyszczenia rur pod ciśnieniem.Niezależnie od wielkości zatoru i średnicy kanału – skutecznie usuniemy każdą niedrożność.

Monitoring wizyjny

Podczas prac kontrolujemy stan sieci kanalizacyjnej za pomocą nowoczesnej kamery inspekcyjnej,co daje cenną wiedzę o zatorach a wszystkie uszkodzenia są widoczne na ekranie monitora.

Kanalizacja technologiczna

Usuwamy zatory kanalizacyjne w instalacjach przemysłowych i zakładach produkcyjnych na terenie całego województwa pomorskiego.

Pogotowie WUKO Gdańsk

Najlepszym sposobem skontaktowania się z pogotowiem kanalizacyjnym w Gdańsku jest kontakt telefoniczny pod numerem ☎️ 794 173 499 czynnym 24 godziny na dobę,7 dni w tygodniu.Przyjedziemy na miejsce jak najszybciej,zdiagnozujemy sytuację i niezwłocznie przystąpimy do czyszczenia kanalizacji.Zadzwoń do nas, jeśli masz awarię!

Zamów fachowców od kanalizacji !

Pracujemy na najlepszym sprzęcie w trójmieście !! Dzięki śile wody czyścimy i przepłukujemy rurociągi.Za pomocą bardzo wydajnego systemu WUKO zamontowanego na pojeździe specjalnym,przy ciśnieniu wody do 250 barów rury kanalizacyjne są dokładnie czyszczone ze wszystkich zanieczyszczeń:(papier,tłuszcz,piasek itp.)

 • Usuwanie tłuszczu – Z biegiem czasu średnica rury maleje aż do całkowitego zapchania
 • Czyszczenie drenaży – Płukanie zamulonych systemów rozsączających
 • Frezowanie kanalizacji – usuwanie korzeni drzew – betonu i innych twardych osadów
 • Przyłącza do budynków – Ciśnieniowe usuwanie zatorów z przykanalików między budynkiem a miejską siecią
 • Udrażnianie kanalizacji w garażach podziemnych – małe wuko
 • Usługi pogotowia wod-kan 24h – Całodobowy serwis w Gdańsku
 • Usuwanie zanieczyszczeń budowlanych – Gruz,zaprawy itp.

czyszczenie kanalizacji wuko

Zadzwoń