Inspekcja monitoring kanalizacji Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto

inspekcja kanalizacji gdańsk gdynia sopot

Obrazy wideo z inspekcji sieci kanalizacyjnej są przesyłane do wyświetlacza i urządzenia rejestrującego obraz z kanalizacji , w którym rejestrator przechwytuje stałe wideo.Kamera inspekcyjna  jest bardzo małą i może pracować w większości sieci kanalizacyjnej co pozwala na szczegółową diagnozę usterek kanału ściekowego

Inspekcja TV sieci kanalizacyjnych Gdynia Sopot Gdańsk jest bardzo przydatna do wyszukiwania przyczyn powstawania zatorów kanalizacji we wewnątrz budynku lub pod ziemią. Monitoring kamerą przesuwną jest sposobem diagnozowania problemów i stanu elementów systemu wodociągowego i kanalizacyjnego odnajdywania przyczyn wycieku wody z instalacji hydraulicznych w budynkach.

Mała Kamera jest zamontowana na końcu elastycznego przewodu popychana do wnętrza kanalizacji wyświetla obraz wnętrza rurociągu na kolorowym ekranie monitora. Obraz z kamery do monitoringu kanalizacji jest na bieżąco analizowany w czasie rzeczywistym na ekranie przez operatora i nagrywany na płytę dvd w celu dokładnej analizy.

Istnieje wiele powodów, dla których może być konieczna inspekcja kanalizacji w Gdańsku Gdyni Sopocie :

  • Aby dowiedzieć się jaka jest przyczyna powtarzających się zatorów kanalizacji
  • Aby sprawdzić stan kanalizacji i rurociągów
  • Przy zakupie nieruchomości
  • informuje, czy prace konserwacyjne lub naprawcze są wymagane
  • lokalizacja rur pod ziemią

Monitoring kanalizacji

monitoring kanalizacji

Pogotowie wod-kan